destek@faturaodemelisin.net
FaturaÖdemelisin.net

Millenicom Doping İnternet Faturası Ödeme Ve Borç Sorgulama


Faturanızdada Bulunan Müşteri Numaranızı Boşluk Bırakmadan Giriniz, Eğer Müşteri Numaranız 10 Haneden Az İse başına "0"(sıfır) ekleyerek 10 haneye tamamlayınız. Örn : 2857896 yerine 0002857896 şeklinde giriniz
Müşteri No
Sorgulama Guvenlik Resmi
MILLENICOM DOPİNG Faturalarınızı ve borcunuzu öğrenmek ve online olarak Millenicom Doping İnternet Faturası Ödeme Ve Borç Sorgulaması yapmak için yukarıdaki fatura ödeme ve sorgulama formunu kullanabilirsiniz. Millenicom İnternet Faturası Ödeme Ve Borç Sorgulama servisi 24 saat çalışmaktadır.Hizmet bedelleri hakkında bilgi almak için tıklayınız.
Yorum Ekle
Yorum Guvenlik Resmi
YORUMLAR
Hüseyin Ekinci
hizmetlerinizden menmunum.
Oğuzhan ÖZTÜRK
Fatura detaylarına baktığımda "HAT AÇMA ÜCRETİ" adyla 24,90 Tl. ücret kesildiğini görüyorum.Bu nasıl bir kesintidir anlayamadım.Lütfen açıklayabilirmisniz bu kesintiyi?

Cevap : Faturalarınızı ödemediğiniz takdirde millenicom verdiği hizmeti keser.millenicom fatura ödeme işleminizi yaptığınız takdirde hizmeti tekrar açar bundan dolayıda açma kapama bedeli ödemek zorunda kalırsınız. böyle bir şeyle karşılaşmamak için sitemizden kolayca millenicom faturalarınızı ödeyebilirsiniz.
sinan yavuzaslan
çok iyi