destek@faturaodemelisin.net
FaturaÖdemelisin.net


Şirketimiz Türkiye' nin 81 iline hizmet vermektedir.

Güçlü altyapısı ve Atılımları ile fatura ödeme sektörünün Öncüsüdür.

Sitemiz 6493 nolu kanunun ödeme ve menkül kıymet mutabakat sistemlerinin faaliyetleri hakkında yönetmeliğin 18'inci maddesinin birinci fıkrasında yer alan kuruluş ödeme hizmetlerini temsilci aracılığıyla yürütebilir.kuruluş ile temsilci arasındaki sözleşme yazılı olarak düzenlenir hükmü uyarınca temsilcilik sözleşmemiz doğrudan Merkez Bankası tarafından lisans verilmiş Elekse Elektronik Para ve Ödeme Kuruluşu A.Ş. ile yaptığımız temsilcilik sözleşmesi ile yetkili fatura ödeme noktası olarak faaliyet göstermektedir.Bu faaliyet www.faturaodemelisin.net sitemiz üzerinden yürütülür

Şirketimiz kullandığı yüksek teknoloji ve yazılımlar sayesinde fatura ödeme sektöründe adımlarını hızlı ve başarıyla atmaktadır. Maksimum seviyede müşteri hizmetleri desteği vererek müşterilerimizin sorunlarına anlık müdahaleler ile çözüm sağlamaktadır.

Müşterilerimize katma değerler üreterek ek kazançlar sağlamaktadır.

Şirketimizin merkezi istanbul ümraniyededir.

faturaodemelisin.net olarak ilkemiz kurumsal ve bireysel müşterilerimizi menuniyetini artıracak hizmet ve teknolojiyi sağlamak, Sürekli olarak güncel kalarak Maksimum müşteri menuniyeti Minimum seviye ücret felsefesi ile hizmet vermeyi sağlamaktadır.

Sitemizde güvenlik politalarımız ve Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumunun (BDDK) güvenlik politikaları gereği hiç bir şekilde ödeme yaptığınız kart bilgileri kayıt edilmemektedir.