destek@faturaodemelisin.net
FaturaÖdemelisin.net

Dsmart Fatura Ödeme Ve Borç Sorgulama


Lütfen 8 haneli D-Smart Üye Numaranızı(Müşteri Numarası)(örn:12005412) Veya 11 haneli D-Smart Net Abone Numaranızı Giriniz.

NOT-1 :Üye numaranızı bilmiyorsanız cep telefonunuzdan "UYENO" yazıdıkdan sonra bir boşluk bırakıp ardından smart kart numaranızı yazarak(Örnek:"UYENO 364578987") 2850’ye mesaj göndererek öğrenebilirsiniz.
Üye Numarası Veya Abone No
Sorgulama Guvenlik Resmi
D-SMART Faturalarınızı ve borcunuzu öğrenmek ve online olarak Dsmart Fatura Ödeme Ve Borç Sorgulaması yapmak için yukarıdaki fatura ödeme ve sorgulama formunu kullanabilirsiniz. Dsmart Fatura Ödeme Ve Borç Sorgulama servisi 24 saat çalışmaktadır.

Hizmet bedelleri hakkında bilgi almak için tıklayınız.

D Smart Fatura Ödeme

Evinde televizyon keyfini tam anlamıyla yaşamak isteyenler için D Smart hizmeti sunulmakta ise de eğer D Smart fatura ödeme yapılmaz ise bu hizmet kesilmektedir. Hizmet kesilmekle birlikte alınacak olan borçlar faizleri ile birlikte sizlerden talep edilmektedir. Bu durumda takip ve icra süreci başlamaktadır. Bu sürece girildiğinde ise ekstradan avukat masrafı da sizlerin üzerine kalmaktadır. İşte bu kötü senaryolar ile karşılaşmamak adına sitemiz sizlere fatura ödeme hizmeti sunmaktadır. Bu hizmetimiz hakkında yazımız içerisinde ayrıntılı bilgileri bulabilirsiniz.

D Smart Fatura Sorgulama

Fatura ödemek için ilk olarak faturanızın oluşturulup oluşturulmadığını öğrenmeniz gerekmektedir. Bunun için ise sitemiz sizlere hizmet vermektedir. Bu D Smart fatura sorgulama işlemi için abone numaranızı bilmeniz yeterli olacaktır. Kişisel bilgileriniz ile giriş yapmanız halinde faturanız karşınıza çıkarılacaktır. Eğer faturanız yok ise bu durumda da herhangi bir borcunuzun olmadığı sizlere bildirilecektir. Ancak bu durumda ara ara girerek faturanın kesilip kesilmediğini kontrol etmenizde fayda bulunmaktadır.

Online D Smart fatura ödeme

Online D Smart fatura ödeme işlemleri için sitemize bilgisayarınızdan girebileceğiniz gibi bunun yanı sıra telefon ve tabletlerinizden de girebilirsiniz. Bu kapsamda mobil uyumlu sitemiz sizlere gerektiği şekilde yardımcı olacaktır.

Kredi Kartı ile Dsmart Fatura Ödeme

Sitemiz aracılığıyla ödeme yapmak isterseniz bu durumda banka kartı veya kredi kartı kullanabilirsiniz. Kredi kartı ile D Smart fatura ödeme işlemi yapmanız halinde hangi bankaya ait kredi kartı kullandığınız fark etmeyecektir. Zira sistemimiz tüm bankaların kartları ile uyumludur.Sitemiz aracılığıyla ödeme yapmanız halinde ödeme makbuzunu mail adresinize otomatik olarak göndeririz. Bu kapsamda eğer D Smart tarafına faturanın ödenmediği iddia edilirse bu belge sizler için delil niteliğinde olacaktır.

Güvenli Dsmart Fatura Ödeme

D Smart borç ödeme hizmetimizi tercih etmeniz halinde bilgileriniz kimselerle paylaşılmayacaktır. Bu sayede herhangi bir endişeye kapılmadan gönül rahatlığı ile ödemelerinizi yapabilirsiniz. Ayrıca sitemizde bulunan 3d secure özelliği ile çok daha güvenli bir şekilde ödeme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

7/24 D-smart Fatura Ödeme İmkanı

Sitemizin en önemli avantajlarından birisi ödeme yapmak için herhangi bir zahmet içerisine girmenize gerek bulunmamasıdır. Bununla birlikte daha da önemlisi mesai saatleri dışında dahi ödeme yapabilmeniz en büyük avantajdır diyebiliriz. Zira iş vaktinde zaman ayıramasanız da bu sayede mesai saatleri dışarısında ödemeyi kolaylıkla yapabilirsiniz. Üstelik ödemeleriniz en kısa süre içerisinde kayıt altına alınacaktır böylelikle de eğer hizmet kesintisi var ise en kısa süre içerisinde bu hizmet de yeniden açılacaktır. Eğer sizler de halen daha online D Smart borç ödeme hizmetimizden faydalanmadıysanız bu durumda sizleri de sitemize davet etmekteyiz. Eğer merak ettiğiniz sorularınız olursa bu durumda destek hattı ile bizlere iletebilir ve kısa bir sürede cevaplarınızı alabilirsiniz.

Yorum Ekle
Yorum Guvenlik Resmi
YORUMLAR
ebru düldag
Dsmart Faturami hizlica ödedim. tesekkürler.
Ibrahim Sadi Beydogan
2184424 no'lu aboneligimin 142103918 no'lu fatura ile tahakkuk ettirilen borcumun hangi döneme/aya ait oldugunu ögrenmek istiyorum.

Cevap : Verdiğiniz Dsmart Abone Numarası Hatalı. Lütfen Bilgilerinizi Tekrar Kontrol Ediniz.
Nihal Karaduman
D-smart faturam hemen ödeniyor mu?

Cevap :Evet Fatura Ödemeniz Aninda Gerçeklesiyor
Ayse Korkmaz
Dsmart faturami ödedim. Dsmart yayinim ne zaman açilir?

Cevap :Dsmart fatura ödemenizi gerçekleştirdiğiniz takdirde yayınınız hemen açılır.
Merve Özkan
D smart faturami ödedim. ilk baslarda çekincelerim vardi kararsizdim internetten ödemek için fakat çok mennum kaldim hiç bir sorunla karsilasmadim D smart faturam hemen ödendi. Çok Tesekkür ederim.
Necat Yildas
Ödememi yaptim fakat halen yayinim açilmadi?

Cevap :Dsmart Faturanızı Ödediyseniz Eğer, Yayınınız Çok Kısa Bir Süre İçinde Açılacaktır.
adem baz
müsteri numaramizi nasil ögreniriz

Cevap : D Smart Faturanızda Müşteri Numaranız Üye No ile Yazan Numaradır.
Zehra savasci
Abone numarami bilmiyorum nerden ogrenebilirim

Cevap :Üye Numaranızı( Müşteri Numarası ) D smart Faturanızdan Kontrol Edebilirsiniz.
Evren kaya
Uye numarami unuttum yardimci olurmusunuz

Cevap :Üye Numaranızı( Müşteri Numarası ) D smart Faturanızdan Kontrol Edebilirsiniz.
burhan koca
dsmart faturami ödedim yayinim açildi tesekkürler.
yahya özdemir
Dsmart faturami ödedim. Dsmart yayinim ne zaman açilir?

Cevap : Eğer Bütün Ödenmemiş Faturalarınızı Öderseniz Yayınınız Kısa Bir Süre İçerisinde Açılır.
MEHMET ÇELIK
BEN 29571937 NO LU D SMART ÜYESIYIM ON SENEDIR D SMART KULLANIYORUM BÖYLE SÜPEER MUHTESEM BIR FATURA ÖDEME BIR SISTEMI DSHS GÖRMEDIM HELAL OLSUN SANA D SMART BEN BURDAN D SMARTI GÖNÜLDEN TEBRIK EDERIM
Murat Öztürk
Üye no ile kart nosu aynimi. ?

Cevap : Hayır aynı değiller
Mustafa Erkan
Dsmart faturami hizli bir sekilde ödedim
Olgun YIGIT
Her kullanici veya kullanmak isteyen kisilere tavsiye edilebilir.
Mehmet Yücel Atabey
D-smart faturası nerede ödeyebilirim?

Cevap : Sitemiz üzerinden üye numaranızı girerek kolayca ve güvenli olarak dsmart fatura ödemesi yapabilirsiniz.
Ahmet adibelli
BEN D SMARTTIN 23***297 UYESIYIM D SMART KULLANISI OLARAK ÇOK MENNUMUN 15 SENEDIR D SMART KULLANMAKTAYIM D SMART BU TURK CUMHURİYETIN EN GELİŞMİŞ EN KALITELİ DİJİTAL PLATFORMLARINDAN BIRIDIR BANA DUNYALARI DAHİ VERSELER D SMART HAYATTA VAZGEÇMEN ÇÜNKÜ D SMART MÜŞTERILERINE BÖYLE MUKENMEL BÖYLE SÜPEEER BİR VERMEKTEDIR BU SİSTEMDEN FATURALARI EN HIZLI ŞAHANE BI ŞEKILDE ÖDEMEKTEYIZ TÜRKİYEDE BÖYLE BİR ÖDEME DAHA BULAMAZSINIZ HELAL OLSUN SANA D SMART ÜYESI OLDUĞUM İÇİN NE MUTLU TURKUM DİYENE SIZINLE HER ONUR VE GURUR DUYMAKTAYIM SANA VERDIĞİM PARALAR HELAL OLSUN ABI SİZİ HER ZAMAN AYAKTA ALKIŞLAMAKTAYIM D SMART BU TÜRKİYEDE DAİMA BİR NUMARADIR SAYGILARIMLA İYİ AKŞAMLAR