destek@faturaodemelisin.net
FaturaÖdemelisin.net

Antalya Su ASAT Fatura Ödeme Ve Borç Sorgulama


Lütfen Faturanızda Yazan Tesisat Kodu Veya Sözleşme No Veya Abone No Giriniz. Abone Numaranızda "-" var ise "-" den Önceki Rakamları Giriniz Örneğin Abone Numaranız 226465-1 ise 226465 Olarak Giriniz. Eğer Abone Numaranız 9 Haneden Fazla ise Başındaki "0"(Sıfır) siliniz.
Abone No Veya Tesisat Kodu
Sorgulama Guvenlik Resmi
ANTALYA SU (ASAT) Faturalarınızı ve borcunuzu öğrenmek ve online olarak Antalya Su Asat Faturası Ödeme Ve Borç Sorgulaması yapmak için yukarıdaki fatura ödeme ve sorgulama formunu kullanabilirsiniz. Antalya Su Asat Faturası Ödeme Ve Borç Sorgulama servisi 24 saat çalışmaktadır.Hizmet bedelleri hakkında bilgi almak için tıklayınız.

ASAT Fatura Ödeme,Antalya Su Fatura Ödeme

Antalya’da yaşayanlar için artık ASAT fatura ödeme sitemiz sayesinde son derece kolaylaşmıştır. Bu kapsamda online ve güvenli bir şekilde ödeme seçenekleri sunan sitemiz sizleri büyük bir yükten kurtarmaktadır. Çalışan biri için fatura ödemek oldukça zor ve hatta neredeyse de imkansızdır. Zira işten vakit bularak uzunca kuyruklar beklemek mümkün değildir. Bunun farkında olan sitemiz ise sizlere çok daha kolay bir yol sunmaktadır. Bu kapsamda sitemiz içerisinde yer alan ASAT fatura ödeme seçeneğine tıklamanız ve bilgilerinizi girmeniz yeterli olacaktır.

ASAT Fatura Sorgulama Nasıl Yapılır?

Faturanızı ödemeden evvel asat borç sorgulama yapmanız gerekmektedir. Bunu yapabilmek için ise sizlerden abonelik numarası talep edilmektedir. Abone numarasını nereden bulabilirim diye merak ediyorsanız o halde sizler için cevaplayalım. Bunun için fatura üzerinde abone no diye bir kısım bulunmaktadır. Buradan öğreneceğiniz numara ile asat faturanızı sorgulayıp öğrenebilirsiniz.

Kredi Kartı İle ASAT Fatura Ödeme

Sitemiz aracılığıyla ödeme yapmak istemeniz durumunda sizlere ödeme kolaylıkları da sunulmaktadır. Bu kapsamda kredi kartı ile ASAT fatura ödeme seçeneği sizlere son derece iyi gelecektir. Zira üzerinizde nakit paranız olmasa dahi bu sayede borcunuzu ödeyebilmeniz mümkün olacaktır. Üstelik bu ödemeniz tamamen güvenli ve yasal bir şekilde yapılacaktır. Bu kapsamda sizlerden istenilen bilgiler hiçbir şekilde 3.kişilerle paylaşılmayacaktır. Bu sayede de içiniz rahat bir şekilde fatura derdinden kurtulabilmeniz söz konusu olacaktır.

Online ASAT Fatura Ödeme Ve Asat Borç Sorgulama

Sitemizi su faturası ödemek için tercih etmeniz halinde banka, PTT gibi kurumların önünde sıra beklemenize gerek kalmayacaktır. Zira online ASAT fatura ödeme hizmetimiz ile artık bilgisayarlarla ve hatta cebinizdeki telefonlarla faturalarınızı ödeyebileceksiniz. Bu kapsamda internete bağlı olmanız ve sitemize girmeniz yeterli olmaktadır. Üstelik bu ödeme işlemlerini gerçekleştirebilmeniz için teknolojiden çok da fazla anlamanıza gerek bulunmamaktadır. Tek yapmanız gereken sadece sizlerden istenilen bilgileri girmek olacaktır. Eğer bu işlemler sırasında bir sorun yaşarsanız bu durumda canlı destek ile sorunu derhal çözebilmeniz söz konusu olabilecektir.

Fatura Ödendi Makbuzunu Nasıl Alabilirim?

Sitemizden ASAT su faturası ödeme işlemi yapmanız halinde sizlere ödeme yaptığınıza dair bir makbuz da gönderilecektir. Bu makbuz belirtmiş olduğunuz mail adresine gönderileceği için vermiş olduğunuz adresin güncel olmasına dikkat ediniz.

ASAT Faturam Anında Ödenir mi?

Sitemizden ödeme yapmanız halinde ödemeniz direkt olarak sisteme düşecektir. Bu kapsamda eğer fatura yüzünden cezalı durumda iseniz cezanız en kısa sürede kaldırılacak ve yeniden suyunuza kavuşabileceksiniz. Sizler de ASAT borç ödeme hizmetimizden faydalanmak için biran evvel sitemizi ziyaret ediniz ve bilgilerinizi eksiksiz bir şekilde girerek borcunuzu sorgulayınız. Ardından da borç öde seçeneği ile var olan bütün borçlarınızdan bir çırpıda kurtulunuz.

Yorum Ekle
Yorum Guvenlik Resmi
YORUMLAR
Ece Batur
Asat faturami ödedim. Faturamı ödeme konusunda ilk basta çekincelerim vardi çünkü internetten ilk defa asat fatura ödemesi yapacaktım. Ödeyi yaptıkdan sonra gereksiz düşüncelere kapıldığımı anladim. fatura ödemem anında gercekleşti bundan sonra asat faturalarimi hep sizden ödeyecegim. çok sağolun.
Selma Yilmaz
Antalya Su faturami ödedim. Evimden Çikmadan Ödeme Sansi Verdiginiz Için Tesekkür Ederim.
Ilhan Kamis
Asat Fatura Ödeme Islemi Gerceklestirdim Gerçekten Sagolun.
Samet bülbül
Güzel
Selçuk disci
Çalisma faliyetiniz super Tesekkür ederim
Mahsun Özgür
Asat fatura ödeme islemimi hep sizden yapiyorum.tesekkürler.ece batura katiliyorum bende ilk kez internetten ödeme yaptigimda kaygilarim vardi artik yok. asat faturami ödedikden sonra insan rahatliyor dogrusu.:)
ISMAIL CAN
ÇOK BEGENDIM.TESEKKÜRLER
FETHI BABAOGLU
harika olmus
Melik Mevlütoğlu
Merhaba ben asat abonesiyim memnunum ama birtek eksiğiniz var oda asat cep şubesi uygulaması yok sizde olsa çok iyi olurdu hiç olmazsa ordan borcumuzun nekadar olduğunu öğrenip ödemesini yapardık asat cep şubesi şart bence lütfen yapın..
Mustafa ülkü
Güzel bir hizmet
YAŞAR BİŞGİN
ödeme şansı verdiğiniz için teşekkürler.Abone numarası girdikten sonra abonenin ismi (Borçlunun adı soyadıda sistemde çıkarsa daha güvenli olacaktır.

Cevap : Faturanızı sorguladığınızda fatura bilgilerinin üst tarafında borçlunun ismini ve soy ismin ilk harfleri görünecek şekilde yazmaktadır.